SS Coolant Tube, 2 1/2" Diameter (Replaces OEM# F66-2810-200), SKU PB2810-200
SKU
PB2810-200
In stock
$300.00
| SKU | PB2810-200 |
|---|---|
| Truck Brand | Peterbilt |
| Model | 579 |
| REPLACES OEM # | F66-2810-200 |
| DIAMETER | 2 1/2" |
| THREADED FITTINGS | 3/8" |
| HOSE PORTS | 1" |
| BRACKETS | N/A |
| MATERIAL | 304 Stainless Steel – Made in the USA |
| OTHER | Peterbilt 579 MX 11 |
| THIS IS AN AFTERMARKET PRODUCT |